Facebook
instagram
Twitter
Telefon
WhatsApp
Yukarı Çık

Biz kimiz?

ONKA Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı; ONKA Group Şirketi’nin ticari gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketidir.


Şirket, grubun 10 yılı aşkın inşaat tecrübesini; gayrimenkul deneyimi ile birleştirerek 2010 yılından bu yana İzmir’in önde gelen güvenilir ticari gayrimenkul şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Yenilikçi bir konut gayrimenkul firması olarak, ofisimizi ve danışmanlarımızı müşterilerine daha fazla odaklanacak şekilde güçlendiriyoruz. ONKA Gayrimenkul, arama ve satış deneyimini sorunsuz ve hızlı hale getirmek için geleneksel yöntemlerin yanı sıra, emlakçılık anlayışını teknolojiyle birleştirerek modern bir gayrimenkul platformu inşa ediyor.


Misyonumuz

"ONKA Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı" nın misyonu, gayrimenkul piyasasında yenilikçi ve iddialı bir hizmet vererek uzmanlık düzeyi yüksek bir hizmet sağlamaktır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre mümkün olan en iyi gayrimenkul kararını vermesine yardımcı oluyoruz.

Alım-satım-kiralama işlemlerinin, süreç boyunca tüm ilgilileri memnun edecek şekilde tamamlanması için müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bu hizmetimizi desteklemek için ise yenilikçi teknolojiyi kullanarak sürekli olarak gelişmekteyiz.


Vizyonumuz

Vizyonumuz, bölgedeki lider gayrimenkul hizmet sağlayıcısı ve gayrimenkul profesyonelleri için tercih edilen istihdam yeri olmaktır. Kalıcı müşteri ilişkileri kurmaya hizmet eden şeffaflık ve karşılıklı güvene dayalı işbirlikçi ortaklıklar geliştirmek için sürekli çaba gösteriyoruz. Büyüdükçe, şirketimize ve müşterilerimize yıllar boyunca hizmet eden bu ilkelere bağlıyız.

İster mülk sahibi, ister kiracı veya alıcı olun, işinize değer veriyoruz ve size hak ettiğiniz bireysel ilgi ve hizmeti sağlıyoruz. Dürüstlüğe, mükemmelliğe bağlılığa, profesyonel bir tutuma ve kişiselleştirilmiş özene inanıyoruz.

İletişim, bağlılık ve müşteri hizmetleri; üstlendiğimiz her faaliyet boyunca ortaya çıkan temel değerlerdir.