ONKA Gayrimenkul
Gayrimenkul danışmanlığına yüksek kaliteli çözümler.

ONKA Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı; ONKA Group Şirketi’nin ticari gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketidir. Şirket, grubun 10 yılı aşkın inşaat tecrübesini; gayrimenkul deneyimi ile birleştirerek 2010 yılından bu yana İzmir’in önde gelen güvenilir ticari gayrimenkul şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Yenilikçi bir konut gayrimenkul firması olarak, ofisimizi ve danışmanlarımızı müşterilerine daha fazla odaklanacak şekilde güçlendiriyoruz. ONKA Gayrimenkul, arama ve satış deneyimini sorunsuz ve hızlı hale getirmek için geleneksel yöntemlerin yanı sıra, emlakçılık anlayışını teknolojiyle birleştirerek modern bir gayrimenkul platformu inşa ediyor.

Geniş ürün yelpazemizle; konut, ofis, arsa ve diğer yatırım araçlarına ait taleplerinize cevap vermenin yanı sıra gayrimenkule ait yapı, tadilat ve dekorasyon isteklerinizi uzman ve tecrübeli kadromuzla karşılamaktayız.

ONKA Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı bünyesindeki ekip, emlak ilanlarını arayan emlakçılardan daha fazlasıdır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve isteklerini anlayan, gerçekten işine hakim, yatırım danışmanlarından oluşan özel bir ekibiz. Ailenizi şimdi ve gelecekte etkileyecek mülk kararları verirken, ONKA Gayrimenkul danışmanları size yardımcı olmaktadır.

Evinizin hayatınızın önemli bir parçası olduğunu ve ailenizi barındırdığını anlıyor ve ona göre yaklaşımda bulunuyoruz. ONKA Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı ağırlıklı olarak Karşıyaka, Çeşme ve Urla bölgesinde olmak üzere tüm İzmir genelindeki gayrimenkullerde uzmanlaşmıştır.  

Menü